Stichting Duinbehoud zoekt jongeren die zich onder begeleiding van een ervaren deskundige willen ontwikkelen tot duinconsulent van de toekomst.

Misschien heb je de online cursus ‘Duik in de Duinen’ gevolgd en ben je gemotiveerd om je in te zetten voor de bescherming van de kust en de duinen. Duinconsulenten zijn de oren en ogen van Duinbehoud en zij ondersteunen het werk van Duinbehoud. Door de koppeling aan een ervaren duinconsulent leer je veel over de duinen en het werk van Duinbehoud. Je volgt de ontwikkelingen in de duingebieden bij jou in de buurt. Je gaat mee naar interessante overleggen met bewoners, bestuurders en andere (natuur)organisaties. Je legt contacten met (jonge) duinconsulenten elders langs de kust en op de eilanden. En natuurlijk bouw je ook aan een interessant CV.
Als duinconsulent in (opleiding) ontvang je gratis vier maal per jaar ons blad Duin en regelmatig de digitale nieuwsbrief Duintopics. Je kunt meedoen aan excursies die we organiseren en leert ze ook zelf te organiseren.
Wil je meer weten over het werk van een duinconsulent, lees hun verhalen. Hier kun het misse en visie document en het beleidsplan van Duinbehoud nalezen
Op dit moment hebben we vacatures voor duinconsulenten in opleiding op de volgende plekken: Walcheren, Voorne, Westland, Katwijk, Kennemerduinen, Kop van Noord-Holland en Vlieland. Heb je belangstelling, stuur dan een bericht met jouw motivatie, je plannen en je vragen!
Stichting Duinbehoud is dé onafhankelijke stichting voor bescherming van de kust. In belang van de natuur en mensen die daarvan willen genieten. Samen met donateurs, vrijwilligers en andere organisaties bundelen we onze krachten om problemen in het duingebied op deskundige wijze op te lossen.